
3 900 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы БИЗОН құлпы 3710-60_z01, ШЕБЕР, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Корпустың хромдалған жабыны құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғауды қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы цилиндрлік механизм және жоғары сапалы болаттан жасалған шыңдалған бұғау құлыптың сынуға барынша төзімділігін қамтамасыз етеді.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.41 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.004 м3 | 2.65 кг |
| Қорапта - 48 дана | 0.03 м3 | 22.23 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Ені | 40 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Артикул | 3710-60_z01 |
| Душтың биіктігі | 29 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 27 мм |