
2 950 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы БИЗОН құлпы 3712-50, ШЕБЕР, тұрмыстық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Тұтқаның үлкейтілген диаметрі бұзуға төзімділікті арттырады. Жезден жасалған цилиндрлік механизм және корпустың арнайы жабыны кез келген ауа райы жағдайында құлыптың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. Арматураланған болат корпус оларды жауапты үй-жайларды қорғау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Қамал қоңыржай және суық климаты бар аудандарда да қолданыла алады.
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.32 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.001 м3 | 2.02 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.01 м3 | 12.54 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 23 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Ені | 41 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 3712-50 |
| Душтың биіктігі | 26.5 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 25 мм |