
8 250 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ағашқа арналған аралау дискісі БИЗОН 36905-235-30-48, ағаштың барлық түрлерін дәл және таза кесуге арналған. Ағашты, желім тақталарын, ламинатты, ДСП мен МДФ-ны (оның ішінде табиғи шпонмен, меланинді пленкамен, қағазбен, пластмассамен және т.б. қапталған), фанера мен қапталған фанераны дөңгелек, көлденең және бойлық кесуге жарамды. және станок тақталары. Тістерді сенімді бекіту үшін автоматтандырылған жоғары сапалы дәнекерлеу. Кескіш элементтердің ең дәл геометриясы мен таза кесу үшін тістерді автоматты түрде үш жақты тегістеу. Жұмыс кезінде соғудың алдын алу үшін дискіні компьютермен теңестіру. Компенсациялық ойықтар пайдалану кезінде қызып кеткен кезде пайда болатын дискінің ішкі кернеуі мен деформациясын болдырмайды.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.78 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.005 м3 | 4.82 кг |
| Қорапта - 18 дана | 0.02 м3 | 15 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| сыртқы диаметрі | 235 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36905-235-30-48 |
| Салмақ | 0.78 |
| Кесу түрі | "Таза рез" |
| Дискінің диаметрі | 235 мм |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Дискінің қалыңдығы | 2 мм |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 12 градус. |