
5 402 ₸
Көтерме бағаны көрсету
URAGAN 36802-230-30-48 ағаш аралау дискісі, фанера, паркет, ағаш және жиһаз панельдерін, МДФ, ламинатталған ДСП, аралас материалдарды аралау үшін қолданылады. Дискідегі арнайы компенсациялық ойықтар оны қызып кетуден қорғайды. Таза кесу сериясы әртүрлі материалдардағы кесудің максималды тазалығы мен сапасын кесу үшін арнайы әзірленген.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.56 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.004 м3 | 3.5 кг |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 14.44 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36802-230-30-48 |
| Салмақ | 0.515 |
| Кесу түрі | "Таза рез" |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Дискінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 12 градус. |