
3 548 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 36802-185-20-40 ағаш аралау дискісі, фанера, паркет, ағаш және жиһаз панельдерін, МДФ, ламинатталған ДСП, аралас материалдарды аралау үшін қолданылады. Дискідегі арнайы компенсациялық ойықтар оны қызып кетуден қорғайды. Таза кесу сериясы әртүрлі материалдардағы кесудің максималды тазалығы мен сапасын кесу үшін арнайы әзірленген.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.31 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 2.02 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.03 м3 | 12.52 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| сыртқы диаметрі | 185 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36802-185-20-40 |
| Кесу түрі | "Таза рез" |
| Дискінің диаметрі | 185 мм |
| Азу тістердің саны | 40 дана |
| Диск материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону көлемі | 20 мм |
| Керф өлшемі | 2.4 мм |
| Диск түрі | Ағашқа арналған аралау дискісі |
| Қайрау түрі | ATB |
| Дискінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| "Шабуыл" бұрышы | 14 градус. |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 12 градус. |