
3 930 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 36801-230-30-36 ағаш аралау дискісі, әртүрлі құрылыс материалдарын аралауға арналған. Ара полотносының сапасына сапалы материалдарды пайдалану және өндіріс процесін көп сатылы бақылау арқылы қол жеткізіледі. Дискідегі арнайы компенсациялық ойықтар оны қызып кетуден қорғайды. Оңтайлы кесу сериясы оңтайлы кесу жылдамдығымен орташа тазалықтағы кесулер үшін арнайы әзірленген.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.55 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.004 м3 | 3.48 келі |
| Қорапта - 24 дана | 0.02 м3 | 14.38 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36801-230-30-36 |
| Салмақ | 0.502 |
| Кесу түрі | "Оңтайлы рез" |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Дискінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 10 градус. |