
1 930 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 36800-185-20-24 ағаш аралау дискісі фанера, қатты және жұмсақ ағаш, қаптау және өңделмеген тақталарды аралауға арналған. Ара полотносының сапасына сапалы материалдарды пайдалану және өндіріс процесін көп сатылы бақылау арқылы қол жеткізіледі. Дискідегі арнайы компенсациялық ойықтар оны қызып кетуден қорғайды. Жылдам кесу сериясы өрескел жұмыстарды орындау кезінде жылдам кесу үшін арнайы әзірленген.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.31 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 1.98 келі |
| Қорапта - 36 дана | 0.02 м3 | 12.32 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| сыртқы диаметрі | 185 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36800-185-20-24 |
| Салмақ | 0.277 |
| Кесу түрі | "Жылдам рез" |
| Дискінің диаметрі | 185 мм |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Дискінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 15 градус. |