
1 626 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 36800-180-20-20 ағаш аралау дискісі фанера, қатты және жұмсақ ағаш, қаптау және өңделмеген тақталарды аралауға арналған. Ара полотносының сапасына сапалы материалдарды пайдалану және өндіріс процесін көп сатылы бақылау арқылы қол жеткізіледі. Дискідегі арнайы компенсациялық ойықтар оны қызып кетуден қорғайды. Жылдам кесу сериясы өрескел жұмыстарды орындау кезінде жылдам кесу үшін арнайы әзірленген.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.3 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.003 м3 | 1.82 кг |
| Қорапта - 36 дана | 0.02 м3 | 11.38 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| сыртқы диаметрі | 180 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36800-180-20-20 |
| Кесу түрі | "Жылдам рез" |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Азу тістердің саны | 20 дана |
| Диск материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Кескіштердің материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону көлемі | 20 мм |
| Керф өлшемі | 2.4 мм |
| Диск түрі | Ағашқа арналған аралау дискісі |
| Қайрау түрі | ATB |
| Дискінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| "Шабуыл" бұрышы | 20 градус. |
| Азу тістердің еңкею бұрышы | 15 градус. |