
623 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

URAGAN 29311-110-10 бетонына арналған sds plus бұрғысы, балғамен бұрғылауға арналған, бетонда, гранитте, кірпіште, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Қатты қорытпадан жасалған ВК8 қашау түріндегі динамикалық бұрғы ұшы материалға жылдам енуді қамтамасыз етеді. Күшейтілген өзегі бар S4 спиралі бордың сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | - | 0.06 кг |
| Қаптамада - 10 дана | 0.001 м3 | 0.58 кг |
| Қорапта - 100 дана | 0.01 м3 | 5.94 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 10 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29311-110-10 |
| Ұштықтың геометриясы | Қашау нысанында |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Түрі | Бетонға арналған бұрғы sds plus |
| Ұштықтың түрі | Екі жақты |
| Спираль түрі | Спираль S4 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |