
2 622 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Аспалы БИЗОН құлпы 37272-55, шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Корпустың хромдалған жабыны құлыпты қоршаған орта әсерінен қорғауды қамтамасыз етеді. Компьютерлік технологияны қолдану арқылы жасалған жезден жасалған цилиндрлік механизм кез келген ауа райы жағдайында құлыптың жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы болаттан жасалған шыңдалған бұғау сынудан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Ұзартылған кронштейн құлыптың қолдану аясын кеңейтеді
Жинақтау:
Құлып - 1 дана.Сипаттамалары:
Қосымша ақпарат:
| Саны | Көлем | Жалпы |
|---|---|---|
| Тауар - 1 дана | 0.001 м3 | 0.43 кг |
| Қаптамада - 6 дана | 0.006 м3 | 2.98 келі |
| Қорапта - 24 дана | 0.06 м3 | 11.95 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыпты орнату түрі | Аспалы |
| Жалпы | |
| Биіктігі | 24 мм |
| Ұзындығы | 55 мм |
| Ені | 46 мм |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Артикул | 37272-55 |
| Душтың биіктігі | 43 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 8.5 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Түрі | Кілті бар құлып |
| Ұзартылған қол | Иә |
| Бұғау ені | 21 мм |