

772 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Слесарлық балға ЗУБР 20015-01_z01, слесарлық-монтаждау жұмыстарына арналған. Бастың материалы - соғылған аспаптық болат. Тұтқасы жоғары сортты ағаштан жасалған. Бастың жұмыс беттері индукциялық әдіспен шыңдалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 20015-01_z01 |
| Салмағы (кг) | 0.16 |
| Шабуылшының салмағы, кг | 0.1 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.16 кг |
| Биіктігі | 8 см |
| Ұзындығы | 26 см |
| Шынықтыру | Иә |
| Басты тұтқаға бекіту конструкциясы | Сына |
| Бас материалы | Аспаптық болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жалпы ұзындығы, мм | 260 |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Ені | 1 қараңыз |