20 866 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Керамикалық қыздырғыш элемент
ДС қызмет ету мерзімі ұзартылған мыс ауыстырмалы ұштығы
Дәнекерлеу кезінде тиімді жылу беру
Қуатты қосу/өшіру түймесі
Екі компонентті дәнекерлеу үтігінің тұтқасы
Дәнекерлегіш үтік пен станцияның сенімді сымы
Дәнекерлеуге арналған үтікке арналған ыңғайлы тұғыр
Шаншуды тазалауға арналған полик
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.69 кг |
| Қуат | 48 Вт |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 55334 |
| Кепілдік | 2 ай |
| Температура диапазоны | 160-520°C |
| Дана саны қорапта | 10 |
| Шаншу материалы | Мыс |
| Қалам материалы | Екі компонентті |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | Тұғыр, Диплей |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Сауда маркасы | Бизон |
| Қаптама | 23,5 x 8,8 x 15 см |
| Шаншу нысаны | Конус |