16 930 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАртықшылықтары
Сипаттамасы
Мультирез - алуан түрлі материалдарды дәл кесуге арналған көп тапсырмалы аралау дискісі. Алюминий профилін, түсті металдарды, композиттік материалдарды, ламинатталған тақталарды, полимерлі және эпоксидті материалдарды кесу үшін қолданылады.
Қолдану
Алюминий қаңылтырлар мен тақталарда, пластмасса панельдерде, қатты және жұмсақ ағаштарда, ламинатталған тақталарда, дөңгелек, қашау және станок араларында қапталған ДСП-да бойлық, көлденең және бұрыштық кесу үшін.
| Артикул | 36907-250-32-80_z01 |
|---|---|
| Дискінің сыртқы диаметрі, мм | 250 |
| Қону диаметрі, мм | 32 |
| Карбидті тістердің саны, дана | 100 |
| Тістерді қайрау түрі | TCG |
| Араның ені, мм | 2.8 |
| Корпустың қалыңдығы, мм | 2 |
| Тістің жоғарғы бөлігінің еңкею бұрышы, ° | 45 |
| Шабуыл бұрышы , ° | -5 |
| Диск корпусының материалы | болат 65Мн |
| Қатты қорытпа материалы | қатты қорытпа ВК 8 |
| Тісті дәнекерлеу | автоматты |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| сыртқы диаметрі | 250 мм |
| ішкі диаметрі | 32 мм |
| Тістердің саны | 80 |
| Шеңбер материалы | Болат |
| қызметі | Ара |
| Материалды өңдеу | Алюминий, ЛАЖТ, Ағаш, Пластик |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 2 мм |